Bocioland OKRYCIE KĄPIELOWE 100x100cm SZARE WILK

OKRYCIE KĄPIELOWE 100x100cm SZARE WILK

Miękkie OKRYCIE KĄPIELOWE dla dzieci i niemowląt
BAWEŁNIANE BOCIOLAND 100x100 cm – szare
- Komfort i bezpieczeństwo dla Twojego maluszka – od pierwszego dnia życia!
- Chłonne
- Miękkie i delikatne
- Uniwersalny rozmiar
- Kaptur z uroczą aplikacją
- Bawełna
Okrycie kąpielowe Bocioland to doskonały wybór dla rodziców, którzy cenią wysoką jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo.
Wykonane z miękkiej tkaniny bawełnianej, zapewnia wyjątkową delikatność i komfort, idealnie dopasowując się do wrażliwej skóry niemowlęcia.

Najważniejsze cechy okrycia kąpielowego:
- Wyjątkowa miękkość i delikatność – Wykonane z wysokiej jakości bawełny, przyjemnie otula skórę maluszka, nie powodując podrażnień ani alergii.
- Wysoka chłonność – Materiał doskonale wchłania wilgoć, jednak swoje pełne właściwości chłonne, zyskuje po pierwszym praniu. Zapewnia szybkie osuszenie skóry i ciepło po kąpieli.
- Idealne od noworodka do starszaka – Rozmiar 80x80 cm sprawia, że okrycie świetnie sprawdzi się zarówno dla noworodków, jak i większych niemowląt.
- Uroczy kaptur z aplikacją szopa – Kapturek chroni wilgotną główkę dziecka przed wychłodzeniem, a aplikacja w kształcie szopa dodaje mu uroku.
- Bezpieczne i starannie wykonane – Materiał jest przyjazny dla wrażliwej skóry maluszka, a solidne wykonanie zapewnia trwałość produktu.
- Polska jakość – szyte w pracowniach Bocioland - Okrycie kąpielowe Bocioland to produkt polski, starannie wykonany w pracowniach marki Bocioland z dbałością o każdy detal. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz produkt wysokiej jakości, stworzony z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Twojego dziecka.
Indeks |
BL226 |
Wysyłka 24h
|
Tak
|
Indeks BL226 |
Wysyłka 24h
Tak
|
Polecane do tego produktu