ZWROT

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem.

Nabycie oraz zwrot towarów przez przedsiębiorcę prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą:

Przedsiębiorcy, który dokonuje zakupu towarów na firmę (w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej) przysługuje prawo 14-dniowego odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży. Przepisy stosuje się w stosunku do osoby fizycznej zawierającej umowę na odległość bezpośrednio związaną z jej działalnością, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego. Przedsiębiorca, który dokonuje zakupu towarów będzie oceniany przez pryzmat jego wpisu w CEIDG. Jeżeli ujawnione w ewidencji kody PKD będą wskazywały, że zawodowo zajmuje się czynnościami, których dotyczy umowa, to wówczas nie będzie uznawany za konsumenta, ale za profesjonalistę.

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

 

Instrukcja zwrotu towaru:

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów.

Wypełnij formularz zwrotu zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij go na adres sklep@bobozakupy.pl.

FORMULARZ ZWROTU

Po otrzymaniu formularza zwrotu / oświadczenia o odstąpieniu od umowy poinformujemy Cię o szczegółach dotyczących zwrotu towarów. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów.

W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów należy zwrócić towar na adres sklepu internetowego Towar należy zwrócić przesyłając go wraz z formularzem / oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów na niżej podany adres:

bobozakupy.pl ul.Traugutta 30 75-579 Koszalin
Do przesyłki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz formularz zwrotu.

Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie (w jakim został dostarczony). W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

Zwrot dokonanych przez Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

REKLAMACJE

W celu zgłoszenia reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Zgłoszenie reklamacji może nastąpić m.in. poprzez wypełnienie dostępnego na stronie internetowej sklepu internetowego

FORMULARZ REKLAMACJIADRESY SERWISÓW

Wypełniony formularz bądź też oświadczenie o składanej reklamacji prosimy o wydrukowanie i podpisanie.

W przypadku braku możliwości wydrukowania bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: sklep@bobozakupy.pl

Reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym lub oświadczeniem o składanej reklamacji prosimy przesłać na adres:

bobozakupy.pl
ul.Traugutta 30
75-579 Koszalin

Proces reklamacji zostaje rozpoczęty po fizycznym otrzymaniu przez nas reklamowanego przedmiotu. Reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni od dnia otrzymania przez nas produktu do reklamacji. O decyzji Rzeczoznawcy zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową lub telefoniczną.

Legenda: * dotyczy Klientów, będących konsumentami