B.box Harry Potter Butelka na wodę tritanowa ze słomką 600 ml

B.BOX
105,00 zł
Wybierz wariant

Musisz być zalogowany aby dodać produkt do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

 

Kup w ciągu 
wyślemy jeszcze dziś!
(dotyczy dni roboczych)

 

Raty 0% już od: 5,25 zł
Alior Bank

B.box Harry Potter Butelka na wodę tritanowa ze słomką 600 ml

Bidon b.box HARRY POTTER

Bidon b.box HARRY POTTER – magiczna butelka na wodę dla małych czarodziejów Spraw, aby twój lunch był magiczny, dzięki lunchboxom i butelkom na napoje inspirowanym Harrym Potterem, idealnym na Twoją ulubioną ucztę... Bo rzucanie czarów to ciężka praca! Czarodzieje i mugole, czas na odpowiednie nawodnienie! Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko spędza czas w szkole, przedszkolu, na treningu, czy wyrusza na przygodę niczym Harry Potter – odpowiednia ilość wody to klucz do energii i dobrego samopoczucia. Butelka b.box z motywem Harry’ego Pottera to nie tylko funkcjonalność, ale także wyjątkowy design inspirowany światem magii!

Dlaczego warto ją mieć?

  • Trójkątny kształt – ergonomiczna budowa ułatwia trzymanie butelki nawet w małych rączkach.Silikonowa słomka pod kątem – umożliwia wypicie napoju do ostatniej kropli.
  • Łatwe otwieranie – wystarczy nacisnąć przycisk, by cieszyć się ulubionym napojem.
  • Zintegrowane zamknięcie – chroni słomkę przed zabrudzeniem i zapobiega rozlewaniu.
  • Nie przecieka – idealna do plecaka, bez obaw o mokre książki i zeszyty.
  • Praktyczny uchwyt – ułatwia przenoszenie i umożliwia przypięcie bidonu do plecaka.
  • Przezroczyste ścianki – pozwalają kontrolować ilość napoju i ułatwiają czyszczenie.
  • Minimalistyczna konstrukcja – mniej elementów oznacza łatwiejsze składanie i mycie.

Parametry techniczne:

  • Wiek dziecka: od 3 lat.
  • Pojemność: 600 ml.
  • Materiał: Tritan™ - nowoczesne tworzywo sztuczne o właściwościach zbliżonych do szkła, całkowicie wolne od BPA, nie zmienia smaku napojów, silikon.
  • Nie zawiera ftalanów i PCW.
  • Pielęgncja:Nadaje się do mycia ręcznego (NIE myć w zmywarce).
  • Nie wkładać butelek z tritanu do zamrażalnika, w temperaturze poniżej 0 st. Celsjusza.

OSTRZEŻENIA!

Produkt nie jest zabawką. Produkt do użytku wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Produkt osobisty, nie należy udostępniać innym osobom. Przed podaniem dziecku należy sprawdzić temperaturę płynu. Nie napełniać gorącymi (temp. pow. 45°C) i gazowanymi napojami. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan wszystkich elementów. Jeśli pojawią się ślady uszkodzenia lub zużycia niezwłocznie wymienić na nowe. Słomkę należy wymieniać co 6-8 tyg. Wymienne słomki sprzedawane osobno. Ciągłe przedłużające się ssanie może być szkodliwe dla zębów. Nie wolno gryźć i żuć słomki. Nie używać w mikrofalówce. Przechowywać poza zasięgiem dziecka, w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła. Nigdy nie przypinać do sznurków, wstążek, koronek ani luźnych części ubranka. Dziecko może się udusić. Słomki nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 6 miesiąca. Nieużywane części przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Wysyłka 24h Tak
Wysyłka 24h
Tak

Polecane do tego produktu