RECARO TIAN ELITE Fotelik samochodowy 9-36 kg ISOFIX

Recaro
zł1,396.00
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent today!
(applies to working days)

 

Installments from: zł69.80
Alior Bank

Variants

RECARO TIAN ELITE Fotelik samochodowy 9-36 kg ISOFIX

Kolor Fotelika

Prime Mat Black

zł1,496.00

We send in 24h

RECARO TIAN ELITE Fotelik samochodowy 9-36 kg ISOFIX

Kolor Fotelika

Select Night Black

zł1,396.00

We send in 24h

RECARO TIAN ELITE Fotelik samochodowy 9-36 kg ISOFIX

Kolor Fotelika

Select Sweet Curry

zł1,396.00

We send in -

RECARO TIAN ELITE Fotelik samochodowy 9-36 kg ISOFIX

Kolor Fotelika

Select Teal Green

zł1,396.00

We send in 24h

RECARO TIAN ELITE - fotelik samochodowy 9-36 kg

Uniwersalna instalacja

Aby dziecko mogło bezpiecznie podróżować samochodem z babcią i dziadkiem. Tian Elite można uniwersalnie, szybko i łatwo zainstalować za pomocą pasa bezpieczeństwa pojazdu. Elastyczne rozwiązanie dla każdej rodziny.

Fotelik dziecięcy, który naprawdę rośnie

Jeden fotelik na całe dzieciństwo? Umożliwia to regulowane oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem. W ten sposób fotelik można idealnie dopasować do wzrostu dziecka. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem od dziewięciu miesięcy aż do dwunastu lat.

Lekki

Tian Elite ważący około 8,6 kg, można szybko i łatwo wyciągnąć z pojazdu, przenieść i zainstalować ponownie w innym samochodzie. To duże ułatwienie dla mamy i taty, ale także babci i dziadka. Projektując nasze foteliki myślimy o całej rodzinie.

System audio

Zintegrowane głośniki w zagłówku fotelika dziecięcego, połączenie audio i kieszeń na urządzenie mobilne pozwalają małym podróżnikom cieszyć się najlepszą rozrywką, bez konieczności, aby mama i tata słuchali radia lub ulubionej piosenki dziecięcej z przodu pojazd. W ten sposób dzieci mogą się zrelaksować, a ich głowy pozostają stale chronione przez zagłówek.

System wentylacji

Świeże powietrze cieszy wszystkich. Zapewniają to otwory w zewnętrznej skorupie i wstawki z siatki w tapicerce fotelika, które umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza. To najwyższy poziom komfortu i dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy to szybki wypad w odwiedziny do babci, czy długa podróż z całą rodziną na letnie wakacje - mali odkrywcy są w najlepszym nastroju. Niezależnie od długości trasy.

Opatentowany system bezpieczeństwa HERO

Dzięki opatentowanemu systemowi bezpieczeństwa HERO Twoje dziecko może być łatwo i szybko przypięte w foteliku. Unikalny system bezpieczeństwa HERO integruje ochraniacze naramienne, pasy barkowe i zagłówek, dzięki czemu uprząż nie zsuwa się i nie skręca. Oszczędza to czas i pomaga w codziennym użytkowaniu, a przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Bezpieczeństwo na każdą podroż

  • Zintegrowane złącza Seatfix: Wystarczy przymocować fotelik dziecięcy do samochodu za pomocą zintegrowanych złączy Seatfix (grupa 2/3)
  • Piankowe siedzenie: Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu
  • Dostosowane oparcie: Oparcie wykonane jest w sposób umożliwiający dopasowanie się do siedzenia w każdym pojeździe
  • Pozycja spoczynkowa: Komfort zapewnia regulowany kąt siedzenia (gr. 1/2/3)
  • Ochraniacze pasów: Zmniejszają nagrzewanie się pasów podczas upałów - zapobiegając w ten sposób podrażnieniu wrażliwej skóry dziecka
  • Wbudowane miejsce do przechowywania pasów: Łatwa konwersja fotelika do grupy 2/3 dzięki wbudowanemu schowkowi na pasy z grupy 1, bez konieczności ich demontażu
  • 5-punktowy system pasów: Intuicyjny, centralny regulator pasów wewnętrznych oraz system HERO umożliwiają bezpieczne i proste przypięcie dziecka w foteliku Oznaczona prowadnica pasów: Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa
  • Smart Protection Wings: Wnętrze fotelika w obszarze ramiom rośnie wraz z dzieckiem wraz z regulacją wysokości oparcia

Zaawansowana ochrona boczna

Odłączane osłony pochłaniają całą energię w przypadku zderzenia bocznego

Wysuwane siedzisko

Można idealnie dopasować do potrzeb dziecka zapewniając optymalny komfort

Wymiary

Shipping 24h Yes
Shipping 24h
Yes