Graco Avolve Fotelik samochodowy 9-36 kg

Graco
zł929.00
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent today!
(applies to working days)

 

Installments from: zł46.45
Alior Bank

Variants

Graco Avolve Fotelik samochodowy 9-36 kg

Choose a color:

BLACK

zł929.00

We send in 24h

Graco Avolve Fotelik samochodowy 9-36 kg

Choose a color:

Charcoal

zł929.00

We send in 24h

Graco Avolve - fotelik samochodowy 9-36 kg.

Graco Avolve w skrócie:

Graco Avolve to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg. Jego montaż odbywa się zawsze przodem do kierunku jazdy, a dzięki zaczepom IsoCatch proces ten odbywa się sprawnie i bez żadnych trudności. Wielopoziomowa regulacja zagłówka pozwoli na odpowiednie dopasowanie jego wysokości do aktualnego wzrostu dziecka, co przekłada się na jego bezpieczeństwo.  Bardzo praktycznym elementem fotelika jest zintegrowany schowek na pasy bezpieczeństwa.

Instalacja fotelika isoCatch

Jak zainstalować fotelik Graco Avolve w pojeździe? To bardzo proste mocowanie przypominające metodę montażu systemem ISOFIX. W tym modelu zastosowano zaczepy isoCatch, czyli tak zwany "miękki ISOFIX". Różnica polega na tym, że z podstawy wysuwamy nie sztywne pojedyncze złącza, a zaczepy zamontowane na dodatkowym stelażu. Obróć go o 180 stopni i połącz z kompatybilnymi otworami w kanapie. Jest to równie stabilne co popularne szyny, a przy tym zapewniające bardziej elastyczne dopasowanie do różnej budowy kanap samochodowych.

Podąża za wzrostem dziecka

Graco Avolve zaprojektowano zgodnie z potrzebami rosnącego dziecka, nawet na 11 lat użytkowania. Jego elementy z łatwością zmieniają się wraz z rozwojem i wzrostem małego pasażera. Masz do dyspozycji aż 10-stopniową regulację zagłówka i to z użyciem jednej ręki. Wraz z podnoszeniem go, wydłuża się także zintegrowana uprząż fotelika, dostosowując się automatycznie do wysokości ramion dziecka.

Solidne wzmocnienie i ochrona boczna

Twoje dziecko będzie bezpieczne, nie tylko podczas kolizji w przód czy tył auta, ale również w przypadku zderzenia bocznego. Konstrukcję fotelika Graco Avolve tworzy wzmocniona stalowa rama o wysokiej twardości i odporności na czynniki zewnętrzne. W skorupie fotelika zastosowano piankę EPS, która doskonale radzi sobie z nadmiarem energii uderzenia, pochłania ją i izoluje od dziecka siedzącego w foteliku. Jest jeszcze jeden element odpowiedzialny za ochronę dziecka. To panele boczne Safety Surround z technologią TrueShield, które jako najbardziej wysunięte elementy fotelika, osadzone blisko drzwi pojazdu (w zależności od strony samochodu), absorbują siłę uderzenia z dala od dziecka.

Uchwyt na kubek w komplecie

Nawadnianie to ważna kwestia, zwłaszcza podczas letnich wycieczek. Nieważne czy podróż jest krótka, czy ciągnie się godzinami - z fotelikiem Graco Avolve dostęp do butelki lub kubka jest bardzo wygodny. W komplecie znajdziesz uchwyt na kubek montowany po jednej ze stron fotelika oraz z możliwością całkowitego zdjęcia. Twoje dziecko samodzielnie może kontrolować swoje potrzeby i gasić pragnienie.

Dodatkowe funkcje fotelika samochodowego Graco Avolve:

 • Zintegrowany schowek na uprząż fotelika,
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa,
 • Dodatkowa wkładka dla malucha,
 • 2-stopniowa regulacja nachylenia siedziska,
 • Prowadnice na pas samochodowy,
 • Wskaźniki prawidłowego montażu,
 • Solidny, głęboki i wyprofilowany zagłówek,
 • Zdejmowana tapicerka z możliwością prania.

Dane techniczne fotelika samochodowego Graco Avolve:

 • Waga fotelika: 9,14 kg,
 • Wymiary zewnętrzne fotelika (dł. x szer. x wys.): 54 x 47,9 x 84,2 cm,
 • Wymiary fotelika w opakowaniu (dł. x szer. x wys.): 56,5 x 51,3 x 67,2 cm,
 • Maksymalne obciążenie: 36 kg.

Shipping 24h Yes
Shipping 24h
Yes