• -zł149.00

Chicco Akita Fix AIR FOTELIK SAMOCHODOWY 9-36 kg

Chicco
zł850.00
zł999.00
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent today!
(applies to working days)

 

Installments from: zł42.50
Alior Bank

Variants

Chicco Akita Fix AIR FOTELIK SAMOCHODOWY 9-36 kg

Car seat color:

AIR BLACK

zł850.00

 

Chicco Akita Fix AIR FOTELIK SAMOCHODOWY 9-36 kg

Car seat color:

Ink Air

zł850.00

 

Chicco AKITA FIX air - FOTELIK SAMOCHODOWY 9-36 kg

Chicco Akita FIx Air, jak sama nazwa wskazuje, ma wiele wspólnego z powietrzem. Przy tworzeniu tego fotelika, wzięto sobie za cel zapewnienie maluchowi jak najlepszej wentylacji. Dzięki siatce 3D szkrab nie przegrzewa się; nadmiar ciepła jest w sposób naturalny odprowadzany na zewnątrz.

Fotelik samochodowy, który rośnie razem z dzieckiem

Sugerowany wiek 12m+
Fotelik samochodowy Akita Fix od Chicco przeznaczony został dla dzieci w przedziale wagowym od 9-36kg. Posłuży, więc już od 12 miesiąca do ok. 12 lat. System regulacji pozwala na idealne dopasowanie go do wzrostu dziecka. Zagłówek i pasy powiększymy jednocześnie, jednym ruchem. Montowany jest za pomocą Isofix i Top Tether. Pozwala to na szybki i przede wszystkim bezpieczny montaż fotelika w samochodzie. Jeżeli jednak nie ma możliwości użycia tego systemu, można go również zamontować za pomocą pasów samochodowych. Możliwość odchylenia oparcia pozwoli dziecku na drzemkę podczas podróży w komfortowych warunkach (grupa 1 - 3 pozycje, grupa 2/3 - 2 pozycje).
Bezpieczeństwo zapewni system ochrony bocznej oraz 5 punktowe pasy ze specjalnymi nakładkami, które uchronią przed otarciami. Fotelik wyposażony został również we wkładkę dla najmłodszych, która zapewni odpowiednią wygodę. Tapicerka została wykonana z materiałów najwyższej jakości.

Cechy fotelika:

-Regulacja pasów i zagłówka jednym ruchem,
-Montowany za pomocą Isofix i Top Tether lub pasów bezpieczeństwa,
-Możliwość odchylenia oparcia,
-System ochrony bocznej,
-5 punktowe pasy z nakładkami,
-Tapicerka wykonana z materiałów najwyższej jakości.

Przygotuj się na długą podróż

Przygotuj się na długą podróż z Chicco Akita Fix! Ten fotelik samochodowy z grupy 1/2/3 podąża za wzrostem dziecka od 12 miesiąca do 12 lat.
Dla dziecka to wierny towarzysz, dla ciebie wszechstronny sojusznik!

Montaż za pomocą Isofix - Akita Fix wyposażony jest w łączniki Isofix, które zapewniają prostą, bezpieczną i szybką instalację fotelika w aucie.
Montaż za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa - jeśli auto nie jest wyposażone w system Isofix, zastosuj samochodowy 3-punktowy pas bezpieczeństwa.
Regulacja nachylenia - w grupie 1 Akita Fix ma 3 pozycje odchylenia; w grupie 2/3 fotelik można rozkładać do pozycji 1 i 2.
Regulacja wysokości - zagłówek i pasy bezpieczeństwa można regulować jednocześnie na wysokość jednym ruchem, podążając za wzrostem dziecka.
System Ochrony Bocznej - Akita Fix ma specjalne zabezpieczenia zmniejszające siły uderzenia w przypadku zderzenia bocznego.

Dane:

Z Chicco Akita Fix przygotuj się na wiele lat podróżowania!
Grupa 1/2/3, dla której fotelik jest homologowany, podąża za rosnącym dzieckiem na przestrzeni wielu lat: od 12 miesięcy do około 12 lat.
Dla dziecka to bezpieczny towarzysz, dla rodzica praktyczne i wszechstronne rozwiązanie.
Wymiary: 44 x 64/81 x 57,5
Waga: 13 kg

Shipping 24h Yes
Shipping 24h
Yes