Cybex Balios S Lux 2.0 Wózek Spacerowy Nowość 2023

Cybex (Gold)+
zł2,399.00
Choose accessories
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent today!
(applies to working days)

 

Installments from: zł119.95
Alior Bank

Variants

Cybex Balios S Lux 2.0 Wózek Spacerowy Nowość 2023

Choose a color:

Ocean Blue (Silver Frame)

zł2,399.00

We send in 24h

Cybex Balios S Lux 2.0 Wózek Spacerowy Nowość 2023

Choose a color:

Moon Black (Black Frame)

zł2,399.00

We send in 24h

Cybex Balios S Lux 2.0 Wózek Spacerowy Nowość 2023

Choose a color:

Seashell Beige (Taupe Frame)

zł2,399.00

We send in 7 days

Cybex Balios S Lux 2.0 Wózek Spacerowy Nowość 2023

Choose a color:

Sky Blue (Taupe)

zł2,399.00

We send in 24h

Cybex Balios S Lux 2.0 Wózek Spacerowy Nowość 2023

Choose a color:

Lava Grey (Silver Frame)

zł2,399.00

We send in 24h

Cybex Balios S Lux 2.0 - Wózek Spacerowy Nowość 2023!

Cybex Balios S Lux 2.0 - nowa odsłona kultowego wózka Balios S Lux.

Najkorzystniejszą zmianą w stosunku do poprzedniego modelu jest dodatkowa amortyzacja ramy, która po raz pierwszy pojawiła się w modelu Gazelle S. Dodatkowo ważnym atutem nowej wersji wózka jest zmiana pasów bezpieczeństwa, które teraz dociągniesz tak, jak w foteliku samochodowym. Koncepcja została zaczerpnięta od modelu Cybex Priam 4.0. Cybex Balios S Lux 2.0 w tej generacji posiada też kosz o pojemności do 10kg. W tym modelu wózka producent zastosował rączkę oraz pałąk wykonany z eko-sktóry w każdym kolorze stelaża. Cybex Balios S Lux to wózek wielofunkcyjny, łączący cechy wózka miejskiego z terenowym. Duże, odporne na przebicie koła pozwalają poznawać każdy zakątek świata. Do wózka Balios S Lux 2.0 można skompletować wiele akcesoriów sprzedawanych osobno. Dodając gondolę i fotelik samochodowy można stworzyć praktyczny i kompletny wózek wielofunkcyjny. Do modelu wózka Cybex Balios S Lux 2.0 producent oferuje również sporo dodatków, dzięki którym dostosujesz wózek do własnych potrzeb wybierając na przykład śpiworek, folię przeciwdeszczową lub parasol przeciwsłoneczny (akcesoria do zakupienia osobno). Wózek odpowiedni dla kategorii wagowej: Od urodzenia do 22 kg (ok. 4 lat).

Duża budka z ochroną przed słońcem w wózku Balios S Lux 2.0

Budka wózka spacerowego posiada sekcję z przedłużeniem dlatego doskonale sprawdza się w różnych warunkach pogodowych - od pełnego słońca latem po chłodne zimowe powietrze.

Ergonomiczna pozycja leżąca

Wygodna pozycja do snu z pewnością umożliwi spokojne spacery, a popołudniowe drzemki nie będą stanowiły wyzwania. Oparcie można ustawić w ulubionej pozycji dziecka. Dodatkowo regulowany podnóżek zapewni podparcie nóg dziecka w każdym wieku.

Innowacyjny system zapinania pasów w wózku Balios S Lux 2.0

Cybex Balios S Lux 2.0 posiada nowy system zapinania pasów. System działa podobnie jak w fotelikach samochodowych, taki sam patent posiada też wózek Priam 4.0 z linii Platinum. Po włożeniu dziecka do spacerówki wystarczy zapiąć pasy i jedną ręką dociągnąć je tak, by maluch nie mógł się wydostać.

Większy kosz na zakupy

Większy kosz na zakupy to większe możliwości spacerowania. Zmieścisz tam wszystkie potrzebne akcesoria : pieluszki, smaczne przekąski, kocyk, ubranka na zmianę. Każdy spacer długi czy krótki nie będzie kłopotliwy.

Udoskonalona amortyzacja

Cybex Balios S Lux 2.0 posiada zaawansowany system amortyzacji, dzięki niej każdy spacer będzie komfortowy, bez względu na to po jakiej nawierzchni wózek będzie prowadzony.

Duże, wytrzymałe koła

Duże, bezobsługowe koła świetnie radzą sobie w każdym terenie. Wózek ze względu na design doskonale prezentuje się w miejskim szyku, jednak koła i amortyzacja pozwalają wykorzystać wózek w trudniejszych warunkach.

Proste składanie

Wózek Cybex Balios S Lux 2.0 osiąga wymiary kompaktowego , łatwego w transporcie wózka. Stelaż składa się razem z siedziskiem spacerowym co znacznie wpływa na komfort użytkowania.

Jeden wózek, wiele możliwości

Cybex Balios S Lux 2.0 można używać jako wózek głęboko-spacerowy, jako samodzielny wózek spacerowy, po wpięciu fotelika samochodowego grupy 0+ tworzy wygodny Travel System (gondola oraz fotelik samochodowy do zakupienia osobno).

Shipping 24h Yes
Pasy bezpieczeństwa 5-punktowe
Rodzaj kół Gumowe
Liczba kół 4 koła
Składanie Na płasko
Shipping 24h
Yes
Pasy bezpieczeństwa
5-punktowe
Rodzaj kół
Gumowe
Liczba kół
4 koła
Składanie
Na płasko