• -zł110.00

Cybex Yema Click Bezpieczne Ergonomiczne Nosidło

Cybex
zł939.00
zł1,049.00
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent today!
(applies to working days)

 

Installments from: zł46.95
Alior Bank

Variants

Cybex Yema Click Bezpieczne Ergonomiczne Nosidło

Wybierz kolor

--NIE WYBRANO--

zł939.00

 

Cybex Yema Click Bezpieczne Ergonomiczne Nosidło

Wybierz kolor

Deep Black

zł939.00

We send in 24h

Cybex Yema Click Bezpieczne Ergonomiczne Nosidło

Wybierz kolor

Soho Grey

zł939.00

We send in 24h

Cybex Yema Click - Bezpieczne, ergonomiczne nosidło.

Cybex Yema Click w skrócie:

Inspirowane kunsztem międzynarodowych projektantów, wyznaczają nowe standardy funkcjonalności i przyciągają uwagę niepowtarzalnym designem. Bliski kontakt fizyczny jest bardzo ważny w pierwszych miesiącach życia dziecka. Nasze nosidła pomagają stworzyć niepowtarzalną więź pomiędzy mamą i dzieckiem, zapewniając poczucie błogiego spokoju. Przytulone do piersi rodzica dziecko, słyszy znajomy dźwięk serca. Dotyk skóry, ciepło i zapach zapewniają niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa. Nosidło YEMA CLICK: wyjątkowy design i produkt, który promuje zdrowy rozwój.

Pozycja przodem do rodzica i pozycja biodrowa

W pozycji "Przodem do rodzica" można nosić dzieci już od urodzenia. Nosidło pozwala utrzymać odpowiednią pozycję ciała oraz fizjologiczne ułożenia nóżek, co jest bardzo ważne dla poprawnego rozwoju bioder dziecka. Dzieci, które nie potrzebują już wsparcia główki  (od ok. 3 miesiąca), mogą być noszone w pozycji "biodrowej". Pozwala to maluszkowi na odkrywanie otoczenia, tuż u boku swojej mamy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Dla dzieci w jakim wieku najlepiej sprawdzi się nosidło YEMA?

Produkt może być użytkowany już od urodzenia w pozycji przodem do rodzica (od ok. 3,5 kg). Pozycja biodrowa jest odpowiednia dla dzieci utrzymujacych główkę w pozycji pionowej (od ok. 3 miesiąca). Pozycja na plecach możliwa jest w przypadku dzieci, które samodzielnie trzymają głowę oraz dolne części ciała (od ok. 6 miesięcy). We wszystkich pozycjach dziecko zawsze pozostaje skierowane przodem do rodzica, nigdy odwrotnie. Dzięki temu użytkownik w łatwy sposób może korzystać z funkcjonalności produktu, a dziecko pozostaje w ergonomicznej i bezpiecznej dla zdrowia pozycji.

Jakie badania i certyfikaty posiada nosidło YEMA?

Rozwojowi produktu towarzyszyły liczne konsultacje z ekspartami w celu zapewnienia optymalnego produktu dla zdrowia dziecka. Współpracowaliśmy z certyfikowanymi fachowcami z zakresu tematyki nosideł, a prototypy testowane były przez licznych trenerów i wolontariuszy. W zakresie funkcjonalności nosidła YEMA, pozytywnie wypowiedział się również niemiecki fizjoterapeuta z Bayreuth.

Od jakiego wieku mogę nosic dziecko z przodu?

Już od urodzenia ( ok. 3,5 kg) można nosić dziecko w pozycji przodem do rodzica. Istnieją dwa powody, dla których nosidło zostało zaprojektowane tak, że umożliwia noszenie dziecka zawsze twarzą do rodzica: to najbardziej zdrowa i ergonomiczna pozycja oraz sposób na najprostszą obsługę zaawansowanych funkcji produktu.

Od jakiego wieku mogę nosić dziecko w pozycji "biodrowej"?

W pozycji biodrowej można nosić dzieci, które samodzielnie utrzymują główkę (od ok. 3 miesiąca). Istnieją dwa powody, dla których nosidło zostało zaprojektowane tak, że umożliwia noszenie dziecka zawsze twarzą do rodzica: to najbardziej zdrowa i ergonomiczna pozycja oraz sposób na najprostszą obsługę zaawansowanych funkcji produktu.

Od jakiego wieku mogę nosić dziecko na plecach?

Pozycja noszenia na plecach jest odpowiednia dla dzieci, które samodzielnie potrafią już kontrolować pionową pozycję głowy i opanowały pozycję siedzącą - zwykle od ok. 6 miesiąca życia. Są dwa powody, dla których nosidło zostało zaprojektowane tak, że umożliwia noszenie dziecka zawsze twarzą do rodzica: to najbardziej zdrowa i ergonomiczna pozycja i sposób na najprostszą obsługę zaawansowanych funkcji produktu.

Czy mogę nosić dziecko w pozycji przodem do świata?

Nosidło nie pozwala na noszenie dziecka w tej pozycji. Ze względów ergonomicznych, zalecamy bardziej naturalną pozycję noszenia dziecka - przodem do opiekuna.

        

INSTRUKCJA obsługi yema click

Shipping 24h Yes
Shipping 24h
Yes

You might also like