Maxi-Cosi Familyfix 360 Obrotowa Baza ISOFIX do fotelika

Maxi-Cosi
zł1,219.00
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent tomorrow!
(applies to working days)

 

Installments from: zł60.95
Alior Bank

Maxi-Cosi Familyfix 360 - Obrotowa Baza ISOFIX do fotelika

Maxi-Cosi Familyfix 360 w skrócie:

Wyjątkowa, obrotowa w 360° baza mocowana jedną ręką umożliwia szybkie i łatwe umieszczenie dziecka w samochodzie. Wszyscy wiemy, że dzieci szybko rosną. Dlatego firma Maxi-Cosi stworzyła gamę fotelików: 360 Family. To nowa generacja fotelików samochodowych z obrotowym systemem, który obejmuje obrotową bazę FamilyFix 360 oraz dopasowane foteliki samochodowe Pebble 360 i Pearl 360, więc doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci od urodzenia do 4. roku życia! Baza Maxi-Cosi FamilyFix 360 umożliwia szybki i łatwy montaż fotelików samochodowych Maxi-Cosi Pebble 360 i Maxi-Cosi Pearl 360. I to bez pochylania się, czyli bez obciążenia dla kręgosłupa.

  • Od urodzenia do ok. 4 roku życia,
  • Od 40 do 105 cm,
  • 0 - 17,5 kg.

Intuicyjnie obracanie za pomocą jednej ręki

Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki czemu foteliki samochodowe 360 można z łatwością obracać za pomocą jednej ręki.

Obracanie FlexiSpin

Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy od urodzenia do 4. roku życia

Można bezpiecznie podróżować tyłem lub przodem do kierunku jazdy z dziećmi od urodzenia aż do 4. roku życia.

Audiowizualna sygnalizacja prawidłowej instalacji

Dzięki specjalnym wskaźnikom dźwiękowym i wizualnym dowiesz się, kiedy fotelik jest właściwie zamocowany. Wskaźniki wizualne i dźwiękowe na bazie informują, czy fotelik samochodowy jest prawidłowo zamocowany, a system kontroli obrotu TravelSafe Rotation Control zapewnia rodziców, że dziecko bezpiecznie podróżuje tyłem do kierunku jazdy.  Linia Maxi-Cosi FamilyFix 360 jest zgodna z normą i-Size, i umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia, aby dodatkowo ochronić głowę i szyję dziecka.  Opracowana z myślą o długim użytkowaniu, nasza nowa generacja obrotowych fotelików samochodowych jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do 4. roku życia! Foteliki samochodowe obrotowe o 360° tak łatwo obrócić, że można to zrobić nawet jedną ręką.

Montaż bazy Maxi-Cosi Familyfix 360 przy pomocy ISOFIX

Nasza baza FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę wspierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie.  Po instalacji można zostawić bazę Maxi-Cosi FamilyFix 360 w samochodzie i montować fotelik samochodowy Maxi-Cosi w bardzo łatwy sposób za pomocą Click & Go. Dzięki obrotowemu o 360° uchwytowi na bazie, foteliki samochodowe 360° można płynnie i łatwo obracać za pomocą jednej ręki, więc są idealne dla zapracowanych rodziców, którzy często mają zajęte ręce. Technologia FlexiSpin sprawia, że baza obraca się w dowolnej pozycji odchylenia.

Parametry techniczne:

Wymiary i waga poszczególnych elementów bazy ISOFIX.

Reference 8712930170495
Shipping 24h Yes
Reference
8712930170495
Shipping 24h
Yes

You might also like