• -6%

Canpol Babies 77/101 Niania Elektroniczna Dwukierunkowa EasyStart Plus

Canpol
zł262.26
zł279.00
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent today!
(applies to working days)

 

Installments from: zł13.11
Alior Bank

Canpol Babies Niania Elektroniczna Dwukierunkowa
EasyStart Plus 77/101

Elektroniczna niania EasyStart Plus posiada zasięg aż do 50m wewnątrz i do 300m na zewnątrz. Dzięki czułemu mikrofonowi usłyszysz każdy dźwięk dochodzący z otoczenia dziecka.
Niania posiada 5 poziomów głośności odbiornika, co ułatwia odpowiednie dopasowanie częstotliwości dźwięków. Możesz także zrezygnować całkowicie z sygnału dźwiękowego, wtedy zaalarmują Cię migoczące diody. Dzięki 5-stopniowej regulacji czułości urządzenia wiesz kiedy niemowlę potrzebuje natychmiast Twojej obecności, a kiedy jest na tyle cicho, że możesz nadal zajmować się swoimi czynnościami.
Dodatkową funkcją jest walkie talkie, dzięki któremu możliwe jest uspokojenie dziecka Twoim głosem. Ponadto urządzenie posiada do wyboru 5 melodii kołysanek, które ułatwią zasypianie oraz lampkę o ciepłym świetle, która uspokoi niemowlę i da mu poczucie bezpieczeństwa. Elektroniczna niania ma funkcję wyświetlania temperatury pokoju dziecięcego, alarm włączy się w przypadku zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperatury.
Dioda oraz sygnał dźwiękowy poinformują Cię gdy urządzenie będzie miało niski poziom naładowania baterii, gdy zwiększy się intensywność płaczu maluszka oraz w sytuacji utraty połączenia między jednostkami. Urządzenie posiada dwa typy zasilania odbiornika dla rodziców, akumulatorowe i sieciowe. Niania ma wbudowaną funkcję Eco, która nie tylko oszczędza energię, ale także minimalizuje emisję fal o wysokiej częstotliwości w pokoju dziecka do zera, gdy dziecko śpi.

Funkcja Eco Control
Oszczędza energię i minimalizuje emisję fal o wysokiej częstotliwości.
Lampka nocna
Ciepłe światło uspokoi niemowle.
Doskonałej jakości dźwięk bez zakłóceń
Zasięg do 300m*
*Zasięg w pomieszczeniu do 50m, zasięg na zewnątrz do 300m.
Regulacja czułości mikrofonu (5 poziomów)
Usłyszysz wszelkie dźwięki (ciche i głośne)
Regulowana głośność odbiornika
Alarmy optyczne i dźwiękowe:
intensywność płaczu dziecka
utrata połączenia między jednostkami
niski poziom naładowania baterii
Kołysanki (5 melodii do wyboru).

Dwa typy zasilania:
-akumulatorowe
-sieciowe
Wyświetlanie temperatury pokoju dziecięcego
Alarm włącza się, gdy jest ona zbyt wysoka lub zbyt niska.
Dodatkowe informacje
Niania elektroniczna Canpol babies pozwala na nasłuchiwanie niemowląt i małych dzieci. Może być również stosowana do monitoringu dźwiękowego osób starszych. Urządzenie jest przeznaczone do użytkowania wyłącznie w suchym otoczeniu. Nie nadaje się do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach lub na zewnątrz w deszczowej pogodzie.
Urządzenie służy jako dodatkowa pomoc. W żaden sposób nie zastąpi fizycznej obecności i uwagi rodziców lub opiekunów. Przed użyciem urządzenia należy uważnie przeczytać niniejszą instrukcję obsługi. Za każdym razem, gdy używasz urządzenia, najpierw sprawdź, czy działa ono prawidłowo. Oprócz kontroli zasięgu i połączenia zalecamy zawsze sprawdzenie, czy urządzenie jest słyszalne w czasie użytkowania.


Jak używać?
Jednostka dziecka powinna być umieszczona w pomieszczeniu, które ma być monitorowane. Rejestruje ona dźwięki w pomieszczeniu i wysyła je bezprzewodowo do jednostki rodzica. Maksymalna odległość między jednostką dziecka, a jednostką rodzica powinna wynosić około 50 m w domu i do 300 m na zewnątrz (w otwartym terenie). Odbiór połączenia między jednostkami zależny jest od otoczenia. Grube ściany lub metal mogą zmniejszyć zasięg. Produkt został wyposażony w tryb Eco, w którym nadajnik (jednostka dziecka) automatycznie przełącza się w tryb gotowości, gdy tylko dziecko śpi spokojnie.
W zależności od ustawionej czułości, nie włączy się, dopóki dziecko nie zacznie hałasować lub płakać. Jeśli chcesz mieć pewność, że usłyszysz każdy pojedynczy dźwięk z pomieszczenia, w którym przebywa dziecko, możesz użyć przycisku VOX, aby ustawić czułość transmisji na maksimum (=poziom 5). Przy tym ustawieniu jednostka dziecka jest ciągle włączona. Jeśli nie chcesz słyszeć żadnych dźwięków, możesz użyć przycisku Vol, aby wyłączyć głośność. W takim przypadku tylko diody LED wskazujące sygnał dźwiękowy pokażą, czy Twoje dziecko wydaje jakiekolwiek dźwięki. Aktywacja trybu Eco minimalizuje emisję fal o wysokiej częstotliwości w pokoju dziecięcym. W tym trybie nadajnik wysyła co 30 sekund krótki sygnał do odbiornika w celu przetestowania połączenia. Jeśli odbiornik jest poza zasięgiem, rodzice zostaną powiadomieni sygnałem dźwiękowym.Shipping 24h Yes
Shipping 24h
Yes