• -zł240.00

Cybex CBX Yari Fotelik Samochodowy 15-36kg ISOFIX (4 ADAC ★★★★)

CBX

We send in 24h

zł309.00
zł549.00
Choose variant

You must log in to add product to wishlist
  Add to wishlist

 

Buy in 
package will be sent today!
(applies to working days)

 

Installments from: zł15.45
Alior Bank

Variants

Cybex CBX Yari Fotelik Samochodowy 15-36kg ISOFIX (4 ADAC ★★★★)

Choose a color:

Crunchy Red

zł309.00

We send in 24h

Cybex CBX Yari Fotelik Samochodowy 15-36kg ISOFIX (4 ADAC ★★★★)

Choose a color:

Orangy Blue

zł309.00

Brak na stanie

Cybex CBX Yari Fotelik Samochodowy 15-36kg ISOFIX (4 ADAC ★★★★)

Choose a color:

Orangy Grey

zł309.00

Brak na stanie

Cybex CBX Yari - Fotelik Samochodowy 15-36kg ISOFIX (4 ADAC ★★★★)

Cybex CBX Yari - fotelik samochodowy nagrodzony 4 gwiazdkami w testach ADAC!

Fotelik Cybex CBX Yari otrzymał ocenę "dobry" za bezpieczeństwo w testach zderzeniowych ADAC w 2020 roku, co oznacza, że otrzymał aż 4 gwiazdki ADAC. Cybex CBX Yari otrzymał również ocenę "dobry" w teście ÖAMTC Test Kindersitze 2020. Fotelik posiada system mocowania przy pomocy "miękkiego" ISOFIX, co oznacza, że system ISOFIX znajduje się na miękkich paskach Latch-Connect (jest równie bezpieczny, co tzw. "sztywny" ISOFIX). Cybex CBX Yari to fotelik samochodowy wyróżniający się minimalistycznym designem oraz wyjątkową lekkością. Wyposażony w najważniejsze funkcje, takie jak System Osłon Bocznych L.S.P, system mocowania za pomocą zatrzasków ISOFIX, czy regulowany zagłówek. Fotelik samochodowy Yari należy do grupy 2-3 i przeznaczony jest dla dzieci od 15 do 36 kg (od ok. 3 do 12 lat). Fotelik posiada system mocowania do podwozia samochodu za pomocą zatrzasków ISOFIX zapewniających dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność.

  • Grupa: 2/3, 15-36kg,
  • Odpowiedni dla: od ok. 3 do 12 lat,
  • ISOFIX "miękki" - na pasku (Latch-Connect),
  • System osłon bocznych L.S.P.,
  • 12 pozycji regulacji zagłówka,
  • Regulowane oparcie,
  • Wyjątkowo lekki (tylko 3.9kg).

System mocowania za pomocą ISOFIX (Latch-Connect)

Fotelik samochodowy Cybex CBX Yari wyposażony jest w system mocowania za pomocą "miękkiego" ISOFIX (Latch-Connect), który umożliwia łatwy montaż oraz zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność. Fotelik posiada elastyczne złącza ISOFIX, dlatego z łatwością można zamocować go w samochodzie z systemem ISOFIX. Jeśli jednak posiadasz samochód, który nie posiada systemu ISOFIX, fotelik Yari możesz zamocować również przy pomocy pasów bezpieczeństwa samochodu.

Liniowy system osłon bocznych L.S.P.

System ochrony bocznej L.S.P. wcześnie absorbuje siły uderzenia, skutecznie chroniąc główkę i tułów dziecka w przypadku zderzenia bocznego. Dzięki niemu, siły powstałe we wczesnym stadium zderzenia zostają pochłonięte. System L.S.P. oraz skorupa absorbująca energię redukują siły uderzenia o ok. 25%.

12 pozycji regulacji wysokości zagłówka

Regulowany zagłówek oferuje 12 pozycji do indywidualnej regulacji, dzięki czemu fotelik rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Fotelik został zaprojektowany na kształt litery V, dlatego zapewnia optymalną szerokość, która zwiększa się wraz z podniesieniem zagłówka - im wyżej, tym szerzej.

Wyjątkowo lekki

Fotelik Cybex CBX Yari jest wyjątkowo lekki (tylko 3.9kg). Umożliwia to szybką zmianę między pojazdami i zmniejsza obciążenie kręgosłupa.

Regulowane oparcie

Idealnie dopasowuje się do pojazdu w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Gdzie w foteliku znajduje się system mocowania za pomocą ISOFIX (Latch-Connect)?

Fotelik samochodowy Cybex CBX Yari wyposażony jest w system mocowania za pomocą "miękkiego" ISOFIX (Latch-Connect), który umożliwia łatwy montaż oraz zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność. Złącza Latch-Connect (miękki ISOFIX) są schowane pod siedziskiem i tapicerką fotelika (są one przypięte do niego na czas transportu). Poniżej pokazujemy grafikę, gdzie znaleźć złącza - są one dość mocno "ukryte".

CBX by Cybex

Marka CBX jest sygnowana przez firmę Cybex - producenta jednych z najlepszych fotelików samochodowych i wózków dziecięcych na świecie. Wszystkie foteliki CBX mają wyjątkowo lekkie konstrukcje i wykonane są z wysokiej jakości materiałów charakterystycznych dla firmy Cybex. Nazwa firmy "CBX" pochodzi bezpośrednio od firmy Cybex, materiały użyte do produkcji i jakość wykonania wciąż powstają według najwyższych standardów zatwierdzonych przez CYBEX. Cybex CBX Yari to ekonomiczniejsza wersja fotelika Cybex Solution B - są to te same foteliki - jedyna różnicą jest logo na zagłówku oraz cena (Cybex CBX Yari jest bardziej ekonomiczny).

Shipping 24h Yes
Pasy bezpieczeństwa Brak
Kierunek jazdy Przodem
Ocena ADAC 4 gwiazdki
ISOFIX Yes
Shipping 24h
Yes
Pasy bezpieczeństwa
Brak
Kierunek jazdy
Przodem
Ocena ADAC
4 gwiazdki
ISOFIX
Yes